Konkurs chórów szkolnych

Grupa dzieci stoi wraz z nauczycielką na scenie .  W tle wyświetlają się napisy..jpg

27 marca chóry pod dyrekcją Pauliny Sakowicz wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Chórów Regionu Podlaskiego i Warmińsko – Mazurskiego Programu Śpiewająca Polska 2023/2024.

Chór VOX SPEM złożony z uczniów klas 1-3 zdobył w swojej kategorii  I miejsce w Złotym Paśmie, dodatkowo grupa młodsza otrzymała Wyróżnienie Specjalne za wyjątkową kulturę brzmienia.

Chór SPES IN PUERO złożony z uczniów klas 4-8 wziął udział w Prezentacjach Chóralnych konkursu. Mimo, że nie uczestniczyliśmy w konkursie – otrzymaliśmy wiele miłych słów i już bierzemy się do pracy, aby w nowym roku szkolnym móc uczestniczyć w różnych konkursach.

W arce noego nagranie

Śpiewanka - nagranie