eTwinning 2022/2023

Miło nam poinformować o 6 międzynarodowych projektach eTwinning realizowanych w naszej szkole.

1. "IT'S A JUNGLE OUT THERE!"- Polska, Włochy, Malta, Hiszpania, Grecja, Rumunia i Turcja.

2. "I am, you are... we are" - Czechy, Francja, Hiszpania i Polska.

3.Travelling by Nautilus” - Turcja, Rumunia, Włochy i Polska.

4. "Being Healthy Isn't a Goal, It’s Our Way Of Living"- Portugalia, Włochy, Rumunia, Turcja i Polska.

5. „World Step by Step” - Polska, Turcja, Chorwacja, Włochy, Holandia, Grecja, Litwa

6. „Friendship Circle” - Litwa, Hiszpania, Rumunia, Turcja, Jordania, Włochy i Polska.

Koordynatorami projektów są: pani Katarzyna Falkowska, pani Katarzyna Jarocka, pani Iwona Gawryluk, pani Joanna Krasowska i pani Agnieszka Ciunel.