Dzień Kropki w naszej szkole

kolorowa sowa - grafika.jpg

W piątek 15 września obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Ten dzień miał nam przypomnieć nie tyle o samej kropce co o talentach, często jeszcze nieodkrytych. Kreatywne zajęcia, które zorganizowali nauczyciele swoim uczniom rozbudziły w nich  wyobraźnię i wyzwoliły zaufanie i wiarę we własne siły. To święto kreatywności jest także wezwaniem do codziennego wspierania dzieci  w przełamywaniu schematów i czerpaniu radości z własnych pomysłów. Każdy z nas ma szansę stać się przewodnikiem małych twórców, pokazując im, że niepozorna kropka pozostawiona na kartce papieru może stać się początkiem wspaniałej przygody.

Wspólnie możemy rozpalić w dzieciach miłość do twórczych działań, pobudzając ich kreatywność na każdym kroku - nie tylko w Dniu Kropki, ale przez cały rok!