Sukces! Sukces! Sukces!

Uczniowie trzymają dyplomy.

Miło nam poinformować, iż międzynarodowy projekt eTwinning "Mind Master Children" otrzymał Krajową Odznakę Jakości!!!

Uczniowie klasy 1a pod opieką nauczyciela języka angielskiego Iwony Gawryluk realizowali zadania oparte na filozofii i psychologii J. Deweya, którego głównym założeniem jest podejście do edukacji poprzez „uczenie się przez działanie”. Wszystkie aktywności projektowe opierały się modelu edukacji skoncentrowanej na uczniu, opartego na uczeniu się przez działanie. Uczniowie poprzez realizowanie zaplanowanych działań wzbogacili kompetencje językowe, poszerzyli wiedzę skoncentrowaną na edukacji globalnej, poznali kontynenty i różnorodność naszego globu poprzez zastosowanie różnorodnych technik.