Europejska Odznaka Jakości eTwinning

Napis.PNG

Mamy to!

Jesteśmy jedyną Szkołą Podstawową w Białymstoku,  która otrzymała 3 Europejskie Odznaki Jakości za realizację międzynarodowych projektów na platformie eTwinning. Gratulujemy Nauczycielom i uczniom dzięki którym nasza szkoła otrzymała tak ważne odznaczenie.

Europejska Odznaka Jakości przyznawana jest przez Centralne Biuro Programu eTwinning nauczycielom działającym w partnerstwach, które zdobyły Krajową Odznakę eTwinning i których projekty uznawane są za wybitne z europejskiego punktu widzenia.

Celem przyznawania Odznaki Jakości jest: wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły - publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.