rzędy ułożonych książek.jpg

Miło nam poinformować czytelników, że Szkoła Podstawowa nr 24 otrzymała dofinansowanie z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-
2025 w kwocie 15 tys. zł. Część pieniędzy przeznaczyliśmy na zakup ponad 300 tytułów z literatury obyczajowej, przygodowej i fantastyki, a także książek o tematyce historycznej, popularnonaukowej, bajeczek i wierszyków dla najmłodszych oraz lektur szkolnych.
Obecnie zakupione książki są opracowywane i wprowadzane do systemu MOL NET+. Niebawem można je będzie wypożyczać, do czego gorąco zachęcamy. Przewidziane są również zakupy sprzętu audiowizualnego do czytelni szkolnej.