#Erasmus Days 2021 w SP 24

ERASMUSDAYS-LOGO na tle flagi UE i kolorowej kuli.

#Erasmus Days 2021 w SP 24

Od 13 do 18 października świętowaliśmy w SP 24 Dni Erasmusa.

Z tej okazji zorganizowano szereg działań.:

13 października -  promocja projektu Smart SchoolCreative Teachers. Uczniowie zostali zapoznani z informacjami odnośnie projektu zamieszczonymi na tablicach na korytarzach szkoły (1 piętro); uczestnicy projektu na swoich lekcjach zaprezentowali uczniom filmy i prezentacje poświęcone zarówno szkoleniom metodycznym, jak i job shadowing.

15 października - uczniowie wykonywali na wybranych przedmiotach (języki obce, godzina wychowawcza, edukacja wczesnoszkolna) kapelusze, opaski, krawaty w barwach flagi wybranego kraju Unii Europejskiej.

15 i 18 października - Kahoot Challenge - co wiesz o projekcje Smart School@Creative Teachers?

Było kreatywnie, europejsko i kahootowo.

Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.