Konkurs Różańcowy

Wiszące różańce na granatowym tle.

W październiku odbył się w naszej szkole Konkurs Różańcowy. Uczniowie wykonali różańce z różnych materiałów. W konkursie wzięło udział 40 uczestników.

Nagrody otrzymały następujące osoby:

Maciej Gruszewski 1b, Natalia Brotko 1b, Julia Skuza 1b, Amelia Chodorowska 1b, Kinga Rochalska 1c, Gabriela Wojno 2a, Wiktoria Kuzebska 2c,  Maja Iwanowicz 3a, Amelia Niemczynowicz 3b, Mikołaj Popowski 3c, Igor Krajewski 3c, Adrian Harasimowicz 3c,  Klaudia Nikołajuk 4b, Joanna Czarnomysa 4c, Rita Gruszka 4d, Nella Kardasz 5a, Anna Hutsiuk 5b, Julia Bajena 6c, Hanna Chojnowska 6c, Patrycja Skuza 6c.

Każdy różaniec był niepowtarzalny, dlatego też zostały przyznane wyróżnienia i każde dziecko otrzymało upominek.

Fundatorem nagród był proboszcz parafii Wszystkich Świętych - Ks. Grzegorz Kłoczko.

Organizatorzy:
Ks. Mateusz Dobrzyński