Konkurs Singing is fun

Kolaż dwóch zdjęć ze śpiewającymi dziewczynkami..jpg

Dnia 27 listopada 2023r. w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Obcojęzycznej “Singing is Fun”, którego głównym celem było propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenkę. Wzięło w nim łącznie 23 osoby z klas IV-VIII. Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty muzyczne w różnych językach. Można było usłyszeć utwory w języku angielskim, hiszpańskim oraz ukraińskim.

W jury zasiadły panie Karolina Wyrzykowska, p. Katarzyna Jarocka oraz p. Katarzyna Żukowska-Suchocka.

Wyłonieni zostali następujący zwycięzcy:

Miejsce I Lena Jasiuk z klasy Va

Miejsce II Mikołaj Kociubajło-Michnowski z klasy Vb

Miejsce III Zofia i Lidia Łapińskie z klasy Vb  i IIIa.

Fundatorem nagród w konkursie było Wydawnictwo PWN oraz niezawodna Pani Justyna Borowska.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom składamy gratulacje, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.