Międzynarodowy Dzień Ziemi w klasie Ib

trzy zdjęcia - dwa przedstawiają 2 dziewczynki z malowanym drewnem.PNG

UWAGA !!!UWAGA !!!

Pierwsze KOLOROWE KAMYKI pojawiły się już w okolicy naszej szkoły, a zostawiły je uczniowie klasy I b, którzy gorąco zachęcają społeczność szkolną do wspólnej  zabawy. Polega ona na tworzeniu kolorowych kamyczków z różnymi wzorami, postaciami, cytatami, czy obrazkami. Możecie też wpisać na nich kod pocztowy i narysować flagę naszego kraju. Tak przygotowany kamyk zostawiacie na szkolnym podwórku, w dowolnie wybranym miejscu  naszego miasta lub będąc na wyjeździe w Polsce lub za granicą. Wykonane przez was arcydzieło niewątpliwie sprawi komuś przyjemność. Kamyki mają też swój profil na portalu społecznościowym FB , gdzie można umieścić znaleziony przez siebie kamienny skarb.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obchodów Dnia Ziemi w naszej klasie.

link do relacji z działań