Nasz uczeń finalistą konkursu "Ośmiu Wspaniałych"

Uczeń i kobieta elegancko ubrani stoją na tle kolorowych napisów.

W czwartek 23 marca w Pałacu Branickich odbyła się 28 białostocka edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych”. Podczas gali poznaliśmy laureatów konkursu, którzy z rąk prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego  otrzymali tytuł "Wspaniałej" i "Wspaniałego". Gratulujemy naszemu uczniowi Damianowi Hofmanowi, który otrzymał tytuł finalisty, a także wszystkim młodym ludziom, którzy działają bezinteresownie na rzecz innych.

Gratulujemy również Aleksandrze Bublej i Zosi Borowskiej  naszym uczennicom -wolontariuszkom o anielskich głosach, które uświetniły swoim występem artystycznym Galę konkursu.