Ogródek szkolny klasy I B

Uczniowie sadzą kwiatki na terenie szkoły.

 

Uczniowie klasy I b z wielkim zaangażowaniem pracowali dzisiaj tworząc swój ogródek. Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi, za zielone światło, a naszym sponsorom – rodzicom,  za sadzonki.  Podczas  praktycznego działania uczniowie dowiedzieli się co jest niezbędne, aby stworzyć roślinom jak najlepsze warunki wzrostu i jakie czynności pielęgnacyjne czekają nas w przyszłości, aby zasadzone i zasiane rośliny  pięknie rosły. Zapraszamy  inne klasy, aby dołączyły do naszej akcji i zasadziły swoje rośliny.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. 2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

ul. Antoniuk Fabryczny 5/7
15-762 Białystok
tel. 85 6532207
e-mail: sp24@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony