Pamiętamy! Klasy piąte w Muzeum Pamięci Sybiru

Duże napisy Sybir

Klasa 5a oraz 5b zapoczątkowały cykl spotkań dla naszej szkoły w Muzeum Pamięci Sybiru.

Muzeum Sybiru to fantastyczne miejsce, by poznać kawałek historii naszego kraju.  Zależy nam, by uczniowie naszej szkoły poznali lokalną historię, dowiedzieli się jak najwięcej o deportacjach na Syberię i do Kazachstanu, jak wyglądało życie na "nieludzkiej ziemi". Muzeum  bardzo interaktywne i nastawione na edukację młodych. Polecamy wszystkim i zachęcamy do odwiedzenia tego punktu na mapie Białegostoku.

Oprócz muzeum klasy były też w kinie na filmie " Świąteczny cud" oraz "Mecz o wszystko", które na długo zostaną w pamięci uczniów i opiekunów.

#MuzeumPamięciSybiru