Podsumowanie konkursów Olimpus i Multitest

Uczennica stoi obok modelu szkieletu człowieka.

 

Zbliża się koniec półrocza pora więc na podsumowania konkursowe.

I tak uczennica Zofia Łapińska zdobyła tytuł laureata z nagrodą książkową z biologii i języka polskiego w Ogólnopolskim Konkursie Olimpus sesja jesienna. Dodatkowo w tej samej olimpiadzie tytuły laureatów zdobyli: Maria Muczyńska, Lizaweta Shakuryna, Amelia Kulikowska oraz Wojciech Kiluk. Z kolei w Ogólnopolskim Konkursie Multitest z przyrody i biologii wyróżnienia otrzymali: Maja Roszko, Bartosz Brotko, Michał Ciołko, Małgorzata Pietraszko, Oliwia Misarko i Antonina Michniewicz.

Dziękujemy za organizację konkursów p. Teresie Bułach, Monice Piszczatowskiej i Mariuszowi Ogryzko.

Nagrodzonym Gratulujemy!!!

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. 2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

ul. Antoniuk Fabryczny 5/7
15-762 Białystok
tel. 85 6532207
e-mail: sp24@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony