SP24 - liderem Szkolnych Budżetów Partycypacyjnych!

certyfikat

Miło nam poinformować, że nasza szkoła dostała tytuł lidera szkolnych budżetów partycypacyjnych. Dzięki udziałowi w projekcie nasze podwórko wzbogaciło się o 3 hamaki, 3 ławki piknikowe oraz siatki do koszy na boisku.

Koordynatorki SBP: Kamila Kozłowska, Anna Kruszewska oraz Hanna Matys z klasy 8c reprezentowały aktywnie naszą szkołę na II Forum Edukacji Obywatelskiej w Białymstoku. Również dziewczyny wzięły udział w debacie oksfordzkiej, która jednym z głównych punktów Forum.

Serdecznie dziękujemy Fundacji Soclab oraz Otwartej Edukacji za możliwość udziału w tak fantastycznym przedsięwzięciu.