Spotkanie autorskie w naszej szkole

książka Muszelka ze strumienia.jpg

5 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z panem Markiem Hyjkiem , autorem książek o Indianach. W spotkaniu tym wzięli udział uczniowie klas drugich. Pisarz opowiedział nam o tym, jak zaczęła się jego fascynacja kulturą Indian. Zaprezentował rekwizyty związane ze zwyczajami i tradycjami tych plemion. Autor przeczytał fragment swojej najnowszej książki „Muszelka ze strumienia”. Odpowiedział na liczne pytania uczniów. Dzieci miały tez okazję  kupić książkę z autografem twórcy.

To kolejna inicjatywa czytelnicza zorganizowana przez pracowników biblioteki szkolnej w ramach uczestnictwa szkoły w Narodowym Programie Rozwoju czytelnictwa.