Sukces uczniów w Wojewódzkim Konkursie Historyczno - Fotograficznym „Lokalni świadkowie wydarzeń - miejsca pamięci, pomniki, tablice upamiętniające żołnierzy lub działania Armii Krajowej” 5 edycja – 2022r

Pomnik

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Faustyna Surmacewicz z klasy 6b zdobyła I miejsce i tytuł laureata, natomiast Lena Wenclik oraz Olaf Wenclik  z klasy 6c zostali wyróżnieni w Wojewódzkim Konkursie Historyczno - Fotograficznym „Lokalni świadkowie wydarzeń - miejsca pamięci, pomniki, tablice upamiętniające żołnierzy lub działania Armii Krajowej” 5 edycja – 2022r.

Faustyna wykonała konkursowe zdjęcie pomnika Jadwigi Dziekońskiej ps. „Jadzia” w Parku im. Jadwigi Dziekońskiej przy ul. św. Rocha 14 w Białymstoku.

Natomiast Olaf i Lena wykonali zdjęcia pomnika Kazimierza Kamieńskiego „Huzara” i jego żołnierzy w Wysokiem Mazowieckiem.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom