Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo

Granie na ekranie certyfikat.png

Miło nam poinformować, że nasza szkoła od tego roku bierze udział w ogólnopolskim innowacyjnym projekcie edukacyjnym SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO, który wspiera szkoły we wdrażaniu nowych technologii i higieny cyfrowej w edukacji.

Nasi nauczyciele oraz uczniowie z klas 6-7 wzięli również udział w szkoleniu w ramach projektu edukacyjno-badawczego Granie na ekranie, które poświęcone były zagadnieniu odpowiedzialnego grania w gry cyfrowe oraz profilaktyce e-uzależnień.

W kolejnym roku szkolnym z kolei weźmiemy udział w badaniu naukowym poświęconym relacjom w szkole - start już we wrześniu 2021!

Koordynatorami tych projektów są Katarzyna Jarocka oraz Małgorzata Sokolińska.