Szkolny budżet partycypacyjny

napis: Szkolny budżet partycypacyjny

W dniach 1-2 października nasze uczennice - Ania, Hania i Kamila z 8c wzięły udział w pierwszych warsztatach w ramach projektu "Szkolne budżety partycypacyjne - decydujemy wspólnie", realizowanych razem z Fundacją Soclab - Laboratorium Badań i Działań Społecznych oraz Otwartą edukacją.

Osiem szkół województwa podlaskiego integrowały się i poznawały założenia SBP.

To było bardzo energetyczne szkolenie. Zapowiadają się małe obywatelskie rewolucje w szkołach naszego województwa.

Projekt finansowany jest ze środków #nowefio Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

18 listopada - pierwsze warsztaty z p. Mariuszem, zespół SBP (10 uczniów) zaczęło pracę merytoryczną nad naszym budżetem.

logo.PNG