Walentynkowe spotkanie autorskie z panią Marzanną Kołodziej.

Zdjęcie uczniów z pomalowanymi buziami w serduszka.

14 lutego w ramach realizacji projektu "W stronę wartości" w świetlicy szkolnej i w czytelni biblioteki odbyło się walentynkowe  spotkanie autorskie z Panią Marzanną Kołodziej bajkopisarką, poetką, wybitną humanistką z Łodzi. Dzieci z zainteresowaniem słuchały czytanych przez autorkę tekstów bajek. Pani Marzanna opowiadała o swojej twórczości poetyckiej, o wartościach przedstawianych w bajkach, a szczególnie o wartości miłości, przyjaźni, odpowiedzialności w jej bajkach. Poetka zachęcała dzieci do tworzenia własnej twórczości literackiej, podjęcia prób pisania pierwszych wierszy, opowiadań, a nawet bajek.

Uczennice z klasy IVA przeprowadziły wywiad z pisarką. Na zakończenie spotkania uczeń z klasy Ib Franek Lompart wręczył własnoręcznie zrobione serce jako podziękowanie za przyjazd do naszej szkoły i podzielenie się swoją twórczością literacką z dziećmi.