Wigilia bez plastiku

Napis wigilia bez plastiku na ozdobnej pocztówce

Klasa I B gorąco zachęca uczniów i nauczycieli naszej Szkoły do udziału w akcji „Klasowa Wigilia bez plastiku”. Niech podczas klasowych wigilii zapanuje świąteczna atmosfera, przyjazna dla naszego środowiska. Głównym celem akcji jest wspólne ograniczenie ilości plastikowych odpadów oraz uświadomienie, że nasze odpowiedzialne działania mogą przyczynić się do zmniejszenia degradacji naszego środowiska i ilości wyprodukowanych odpadów. Myśląc o nas, ale i o przyszłych pokoleniach, aby miały szanse żyć w czystym środowisku, musimy działać tu i teraz.

Każda mała rzecz, każdy mały gest, każda mała akcja liczy się, by ratować naszą planetę.