"Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” - wyniki konkursu

plakat żołnierza

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” organizowanego przez Fundację im. Kazimierza Wielkiego z Lublina.

Drugie miejsce w kategorii wiekowej klas 1- 6 w kategorii praca literacka zajęła uczennica klasy 5b Amelia Warżagolis za esej pt. „Powrót do przeszłości”.

Wyróżnienie w kategorii klas 7 – 8 w kategorii praca plastyczna zajął Julian Winnicki za plakat pt. „Wyklęty”.

Wyróżnieni uczniowie wraz z rodzicami wezmą udział w uroczystej gali podsumowującej XI edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze
Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. Odbędzie się ona w dniach 19 – 20 czerwca 2022 r. w siedzibie IPN Oddział w Lublinie ul. Wodopojna 2.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy.