Bierzemy udział w II edycji programu "Świadomość procentuje"

Plakat-bierzemy udział w programie www i media społecznościowe.

Nasza placówka bierze udział w II edycji bezpłatnego programu Świadomość Procentuje organizowanego przez Fundację World Healthy Living Foundation.

Projekt ma na celu edukację i wsparcie nowego pokolenia w zakresie zdrowia mentalnego i fizycznego. Eksperci poruszą niezwykle ciekawe i inspirujące tematy, takie jak samorozwój, budowanie własnego potencjału czy samoakceptacji.

Program Świadomość Procentuje obejmuje nie tylko rozwój dzieci i młodzieży, odbędą się również zajęcia dedykowane dla nauczycieli, rodziców i opiekunów.

Realizacja programu rozpocznie się w marcu 2022 i odbędzie się w pełni online.

Więcej informacji o programie Świadomość Procentuje oraz informacje o zapisach indywidualnych dla rodziców i nauczycieli w linku poniżej:

link

Harmonogram zajęć dostępny tutaj