Parada Postaci Literackich

Dziewczynki przebrane za postacie literackie.

28 kwietnia 2022r. w Szkole Podstawowej nr 15 w Białymstoku odbył się konkurs pt. Parada Postaci Literackich.

Uczniowie z naszej szkoły z klasy 3 B brali udział w XI edycji tego konkursu: Marysia Saniewska, Iza Chałaczkiewicz oraz Wiktoria Leszczyk.

Dziewczynki miały wspaniałe przebrania oraz rekwizyty, a także ciekawy repertuar. Wcieliły się w postaci Marysia-Ania z Zielonego Wzgórza, Iza -  Merida Waleczna, Wiktoria - Pipi. Wszystkie zostały docenione i otrzymały dyplomy z wyróżnieniem oraz nagrody. Wszystkim podobały się ich występy i zostały zaproszone w maju na imprezę literacką Rozczytane Podlasie do Centrum Edukacji Nauczycieli. Uczennice również pokazały swój repertuar klasie III B, V C oraz dzieciom ze świetlicy i otrzymały gromkie brawa.