Budżet Obywatelski 2024 - Głosuj na nasz projekt!

plakat budżet obywatelski.PNG

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Absolwenci i Sympatycy naszej szkoły!
Już 26 września będziemy prosili Was o głosy w Budżecie Obywatelskim 2024

Nasz zgłoszony projekt O69 Szatnia w nowym stylu- modernizacja szatni SP24 zakłada:

modernizację szatni: demontaż metalowych boksów, odnowienie ścian, sufitów, podłogi, wymianę instalacji centralnego ogrzewania i oświetlenia, zakup nowych szafek i ławek, montaż monitoringu.

Prosimy, pomóżcie nam zadbać o wygodę i bezpieczeństwo uczniów, którzy tutaj zdobywają wiedzę, rozwijają pasje i zainteresowania.

Każdy Wasz głos będzie na miarę realizacji naszych projektów.

Zostań naszym BOhaterem!

W jaki sposób można głosować:
- głosować na projekty mogą mieszkańcy Białegostoku,

- zagłosować można tylko jeden raz − wypełniając kartę do głosowania w wersji elektronicznej lub papierowej,

- można wybrać maksymalnie 4 projekty ze wszystkich zakwalifikowanych do głosowania,

- należy dołączyć zgodę opiekuna prawnego na udział w głosowaniu (dotyczy osób do 18. roku życia),

- w przypadku głosowania przez internet należy zaznaczyć wybrane przez siebie projekty oraz wpisać adres e-mail, na który następnie zostanie wysłany link aktywacyjny. Kliknięcie w link aktywacyjny jest potwierdzeniem oddania głosu. Brak kliknięcia w link jest równoznaczny z nieoddaniem głosu.

Głosuj przez internet na www.bialystok.pl lub www.cas.bialystok.pl

W przypadku wypełniania papierowej karty do głosowania należy podać numery ID wybranych przez siebie projektów.

Kartę do głosowania w wersji papierowej można wypełnić:

- w Urzędzie Miejskim w Białymstoku przy ul. Słonimskiej 1,

- w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3,

- w Departamencie Obsługi Mieszkańców przy ul. J.K. Branickiego 3/5,

- w mobilnym punkcie do głosowania (harmonogram dostępny na www.cas.bialystok.pl).

zaglosuj_na_projekt_plakat_a4.jpg