Uczniowie w finale VII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Złote Lilie św. Jadwigi Andegaweńskiej

Uczniowie siedzą przy stole z herbem.jpg

23 kwietnia trójka naszych uczniów Magdalena Pietraszko i Michał Siedacz z 7a oraz Michał Kierdelewicz z 7c wzięli udział w finale VII Ogólnopolskiego konkursu Wiedzy o Złote Lilie św. Jadwigi, który odbył się w Krakowie.

Uczniowie pokonali setki uczniów z innych szkół podstawowych w Polsce, aby znaleźć się w najlepszej dwunastce. To wielkie wyróżnienie, ponieważ wiedzę którą musieli się wykazać była ogromna. Wiele emocji dostarczyła gra terenowa w katedrze wawelskiej, która sprawdzała spostrzegawczość uczniów oraz zmysł orientacji.

Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników.